Реновирала је стару породичну кућу крај Рзава, опремила романтичним апартманима и почела да прима туристе. Онда је отворила козметички салон и направила светски хит третман!
Она је лепа, насмејана, увек расположена. Плени духом и изгледом. Она је права Вила Равијојла! Мила Лечић је у селу успела да уради оно што многе жене у граду нису: направила је козметички хит производ о којем сањају многе жене које воде рачуна о свом изгледу.
Прочитајте још: Кикинда је једини град на свету који има ПОСЕБАН МЕСЕЦ СОВЕМБАР - Ево одговора у чему је ТАЈНА! (Фото)
Малине су бренд Ариља, јер најмирисније и најукусније стижу из овог краја. Али, малине нису само за јело, сокове и колаче, већ су добре и за лице! Мила Лечић, познатија као Вила Равијојла, осмислила је третман лица малина, али и масажу.
Масажа малинама је најпопуларнија у петак.
- Најпопуларнија је масажа малинама и то петком, када жене уморне долазе са посла и желе да се ресетују - истиче Мила.
Овај, најпопуларнији третман малинама кошта хиљаду динара, а подразумева масажу лица, врата, рамена и деколтеа. Толико је и масажа уморних стопала.
Мила је од домаћице постала озбиљна бизнис-жена. Она је стару породичну кућу у подножју брда Кликоч, са три стране окружену шумом, на обали Рзава, реновира је и отворила за туристе. Изградили су је њени родитељи осамдесетих година 20. века и било јој је жао да је препусти зубу времена. Кућа је у шумско-варошком стилу, све је уредно, али није савршено и утегнуто.
- Долазе гости из града, жељни мира и тишине, а "корона" је потпуно променила њихове навике и понашање - каже Мила Лечић.
Претходних година је највише туриста у сеоском домаћинству било у јулу. Корона је променила структуру гостију, па сада у Ариље долазе на више дана, а не на кратак или продужени викенд. Сада долазе заљубљеници у природу и кањонин који рано ујутру оду на Рзав. Река је постала попуалрна захваљујући кампањи против малих хидроелектрана.
Воле уредно српско село, али не и улицкано.
Мила своје госте дочекује у белој хаљини и са цветним венцем на глави, обучена као Вила Равијојла. Каже да је приметила да домаћи туристи воле српско село које је уредно, али не и - улицкано.
- Нисам дозволила да се косе звончићи и туристи су одушевљени плавим тепихом, када се уморни врате из шетње у природи распале роштиљ под јелом, седе и слушају тишину - каже Мила.
Прочитајте још: Голубац и Лепенски вир сте, можда, видели, али ово ЧУДО сигурно нисте! (Фото/Видео)
Наујвећи проблем сеоског туризма су управо градски гости. Наиме, туристи из Београда и Новог Сада поруче доручак у 9.00 ујутру, а прву кафу попију тек у 11, а доручкују у 13 часова.