Пронаћи одакле цури, позвати мајстора, истражити чиме рупа да се запуши и санирати сву штету до следеће кише је само део проблема са којима се сусрећу чланови домаћинства којима је попустио кров.
Баш зато што знамо са чиме све водите битку, имамо да вам предложимо немачко решење које је већ добро познато на нашем тржишту STOP KONDENZ – WASSERDICHT.
Фото: Рома Цомпанy
WASSERDICHT затвара пукотине до 1 цм са армираним дралонским влакнима и трајно вам обезбеђује хидроизолацију пукотина.
Фото: Рома Цомпанy
Оно што је најбоље код WASSERDICHT еластичне масе је то што приања на све врсте материјала који се користе за кровове: терпапир, битумен, заварену битуменску траку, кровну лепенку, салонит, тврди ПВЦ, алуминијум, цинк, бакар, олово, камен, бетон, шиндру, цреп, трску, дрво и стакло.
Фото: Рома Цомпанy
Наношење не може бити једноставније, а ми ћемо вам га објаснити у 4 корака:
1. Неопходно је прво темељно уклонити прљавштину, делиће који су се одвојили од подлоге и маховину. Алуминијум, цинк и бакар добро очистити средствима за чишћење.
2. Потом нанети WASSERDICHT у НЕРАЗРЕÐЕНОМ СТАЊУ широком четком у дебелом слоју.
3. Пустити да се осуши.
4. У екстремним ситуацијама поновити премаз у још једном слоју након 8 дана.
Фото: Рома Цомпанy
Алат након коришћења очистите нитро разређивачем, а WASSERDICHT уколико желите можете да обојите акрилном бојом.
Фото: Рома Цомпанy
Ко до сад није имао проблем са прокишњавањем стварно има среће, а они који су се сусрели са изненадним капљањем са плафона знају каква је то мука, због тога широку четку и STOP KONDENZ – WASSERDICHT у руке и баците се на посао.