Певачица Адел не говори често о свом приватном животу, али је сада поделила какве жеље има за будућност
![1716210839_profimedia-0754355657.jpg](/cache/images/b/4/a/5/a/b4a5a892ed5786ce48a03afb7831b97f23b73299.jpg)
Певачица (36) је отворено говорила о својој жељи да има још деце.
- Када завршим са свим својим обавезама и свим концертима, желим да имам бебу - рекла је Адел, преноси Дејли Мејл.
- Са мном као њеном мајком и Ричом као оцем, она ц́е бити мала краљица, зар не? - нашалила се Адел у току свог концерта у Лас Вегасу.
Она је током наступа споменула и ћерку Рича Пола, Реони:
- Овог викенда моја пасторка дипломира - рекла је окупљенима.
Певачица је у вези са спортским агентом од 2021. године, две године након што се развела од Сајмона Конецког са којим има сина Анђела (11).
У августу прошле године је Адел рекла фановима да је спремна да ускоро поново буде мама и да је чак направила списак имена.
- Дефинитивно бих волела још пар деце - рекла је Адел водитељки Лорен Лаверн, након што ју је питала како замишља свој живот за 10 година.
- Било би дивно да можемо. Ако не, имам Анђела.
БОНУС ВИДЕО
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ