Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

Живела је бајку, а онда је све кренуло низбрдо: Овако данас живи глумица из Очајних домаћица која је синоним за снагу и борбу

Марша Крос је једна од оних глумица које не престају да нас одушевљавају својом снагом и вољом.

1740048068_profimedia-0955784262.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Глумицу Маршу Крос (62) смо гледали у "Мерлоуз Плејсу" и "Очајним домаћицама". Улога у серији "Очајне домаћице" је дефинитивно прославила и за кратко време постала многима омиљем лик у истоименој серији која се приказивала од 2004 - 2012. године. Док јој се свет дивио и мислио да живи бајкју, она је пролазила кроз страшне периоде у животу, али осмех никад није скидала са лица и никада није губила веру и наду у боље сутра.

Пре тога је била осам година која се завршила трагично. Наиме, Марша је била у вези са 25 година старијим Ричардом Џорданом, који је преминуо 1993. године. Имао је тумор на мозгу, а глумица је тешко поднела губитак вољене особе. Марша је открила пре пет година да се и сама борила са карциномом, и то анусног канала. На срећу, из ове борбе изашла је као победник - није се предавала упркос депресији и жалу за супругом.


Шест година након што јој је дијагностикован анални рак, глумица из Очајних домац́ица је објаснила како наставља да даје приоритет свом здрављу на више начина, почевши од свакодневног наношења крема за сунчање и заштите од сунца.

"Само то морам да урадим - не желим рак коже", рекла је Крос ексклузивно за Е!. „То једноставно мора бити приоритет сваке особе на планети сада. То је тако једноставно. Заштитите своју кожу.“ Али то није једина лекција коју је одлучила да пренесе откако је проговорила о својој борби против рака 2018. године. она такође наглашава важност редовних прегледа. "Тако је тешко, али само морате да идете на редовне прегледе", „Тешко је, али знате, то је спасоносно. У Маршином случају, њен гинеколог је пронашао канцерогену масу током рутинског дигиталног ректалног прегледа 2017. године.

Oglas

Крајем прошле године глумице серије Очајне домаћице су прославиле 20 година култне серије коју су жене широм света пратиле из недеље у недељу.


"20 година Очајних домац́ица!! Тако емотивно размишљам о томе како је ова емисија променила све за мене“, изјавила је Марша Крос. „Толико успомена, толико епизода (тада смо снимали 24 епизоде ​​у сезони!), И толико култних одевних комбинација.“ Наставила је: „Све што знам о снимању филмова и ТВ-у научила сам у тој серији“, додала је пре него што је похвалила креатора серије. „Веома сам захвална свом вечном ментору, Марку Черију, и за жене које су ме узеле под своје окриље и показале ми пут“,
 

Глумица се годинам борила и да остане у другом стању, а о томе је отворено говорила више пута.

- Свим женама које се нађу у оваквој ситуацији желим да поручим да никад не одустају од своје борбе, јер се чуда заиста дешавају - рекла је глумица која је данас мајка двоје деце.

Oglas

Марша данас живи спокојно, ужива у мајчинству, свом послу и природи, а поред тога је велики борац за подизање свести о раном откривању карционома.

 

 

 

Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas