Певачице закопале ратне секире
![1675339731_Foto-Ataimages.rs-Ana-Nikolic-Milica-Pavlovic.jpg](/cache/images/5/d/0/3/2/5d032abb97491bc4a40986233a69f3d354b65ac0.jpg)
Милица Павловић и Ана Николић су дуго биле у сукобу због песме "Проверено". Мађутим певачице су одлучиле да закопају ратне секире, а тим поводом је Милица рекла да је Ана жена са озбиљном каријером.
- Ана је жена која има озбиљну каријеру. Имала сам непријатну ситуацију од стране ње, то је било нешто заиста недопустиво и срамотно. Мимо тога, она је озбиљна звезда с великим хитовима, врло радо бих ђускала, играла и гледала тај концерт - поручила је Милица за "Курир".
Милица је јако добра пријатељица Јелене Карлеуше, па многе занима шта она мисли о њеном стајлингу.
- Нисам се с њом консултовала, али надам се да ће јој се свидети. Ретко причамо о гардероби, једино када видим њене добре аутфите - открила је Милица Павловић.
БОНУС ВИДЕО:
Пратите нас на ИНСТАГРАМУ и ФЕЈСБУКУ