Oglas
Oglas
· · Коментари: 0

Чувени Чак Бас постао отац: Миљеник жена добио сина са колегиницом (ФОТО)

Британски глумац Ед Вествик (37), који је очарао публику широм света улогом чувеног Чака Баса у серији Трачара, је постао тата.

1742890491_profimedia-0332464209-1-.jpg
Фото: Профимедиа
Oglas

Ед је добио сина са са супругом Ејми Џексон (33) која је такође глумица. Лепе вести је објавио на друштвеној мрежи Инстаграм где је открио и како се дечак зове.

- Добродошао на свет, дечаче. Оскар Александар Вествик - написао је Ед у опису црно-беле фоторгафије њега и супруге на којој у наручју држе наследника који је био повијен у прилагођено ц́ебе на којем је било видљиво његово име.

Вествик и Ејми су се венчали прошлог августа на обали Амалфи у Италији када су за Пипл рекли колико се радују брачном животу:

- За мене, удати се за Еда, значи имати животног партнера за авантуру, делити љубав и подршку, стварати прелепу породицу и једно другом штитити леђа током свих животних тренутака. Ради се о заједничкој изградњи будуц́ности и стварању бескрајних успомена, знајуц́и да смо тим кроз све то.

У то време, пар је рекао да се нада да ц́е у будуц́ности повец́ати "своју малу породицу" и да ће њен син Андреас (5) добити млађег брата или сестру. 

Oglas

- Обожавам какав је Ед са мојим сином Андреасом, и једва чекам да га једног дана видим и као оца.

Два месеца након што се пар венчао у Италији, објавили су вест да очекују своју прву заједничку бебу у заједничкој објави на Инстаграму.

БОНУС ВИДЕО


 

Oglas
Пошаљи коментар
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas