Oglas
· · Komentari: 0

ŽENI SE POZNATI POVAČ: Učesnik takmičenja "Zvezde Granda" podelio lepe vesti

Lepi pevač će uskoro stati na "ludi kamen"

1739459393_477627370_489538503966647_5965657762210240568_n.png
Foto: Printscreen/ Instagram - muharem.hadar
Oglas

Prema pisanju domaćih medija, Muharem Hadar će dugogodišnju partnerku Sumeju Suljić uskoro odvesti pred oltar.

Na venčanju će ispoštovati tradiciju
Veridba se desila u septembru prošle godine, a samo nekoliko meseci nakon toga rešili su da svoju ljubav krunišu brakom.

Na venčanju okupiće porodicu, prijatelje i najbliže saradnike, a potrudiće se da ispoštuju sve običaje koje tradicija nalaže.

Muharem se nedavno za Grand prisetio takmičenja i otkrio kako danas pamti „Zvezde Granda“ i žiri najgledanijeg takmičenja.

- Bilo je mnogo lepih trenutaka, sve su to lepi trenuci i nema ružnih. Tako da, svaki trenutak je na svoj način lep – rekao je on svojevremeno i otkrio koji članovi žirija su po njemu najstrožiji:

Oglas

-Najstrožije su Snežana i Ana, mada i Bosanac je nekad umeo da ude strog, zavisi kako kad, ali i kakav je dan. Mada mislim da sam se njih dve najviše plašio tokom takmičenja.

(Grand)

BONUS VIDEO:

 

Pratite nas na INSTAGRAMU i FEJSBUKU

 

Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas