Oglas
· · Komentari: 0

MELINA PONOVO U SRBIJI! Bivša žena Harisa Džinovića, nakon dužeg vremena uživa u Beogradu

Melina Galić, bivša žena Harisa Džinovića, pre nekoliko dana se vratila u Beograd.

1742019752_Screenshot-2025-03-15-at-7.21.58AM.png
Oglas

Povratak u srpsku prestonicu se desio godinu dana nakon razvoda, koji je i te kako medijski ispraćen.

Melina je po povratku u Srbiju dan provela u centru naše prestonice i to prvo u jednom elitnom restoranu gde se zadržala oko dva sata, te je evidentno da ne odustaje od luksuznog života.

Ispred restorana čekala je skupocena limunzina i činilo se kao da Melina želi da ostane neprimetna, pa je kosom zaklanjala lice.

Dizajnerka je ulicama glavnog grada prošetala sređena od glave do pete, prenosio je "Kurir".

Melina je jednom prilikom istakla kako su njeni naslednici navikli da ona ne bude uvek kraj njih, jer jako voli izlaske i putovanja.

Oglas

- Ni pre nisam provodila dane u kući... Jednostavno, nisam takav tip. Navikla sam na putovanja, druženja, izlaske - navodila je ona.

- Od početka braka sa Harisom nisam živela uobičajeno, prvo zbog njegovog posla, kasnije i mog. Deca su vaspitana malo čergarski, navikli su da nismo uvek tu, ali im nikada ništa nije nedostajalo - dodala je tom prilikom.

(Blic)

Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas