Oglas
· · Komentari: 0

Čuveni francuski glumac dobio dete sa 28 godina mlađom manekenkom: Postao otac po četvrti put

Vensan Kasel ima dve ćerke sa Monikom Beluči sa kojom je bio u braku četrnaest godina

1736677175_profimedia-0875451379.jpg
Foto: profimedia
Oglas

Francuski glumac Vensan Kasel (58) i njegova devojka, brazilska manekenka Nara Baptista (28), postali su roditelji. Nara je rodila dečaka 7. januara, a dali su mu ime Kaetano, piše Vanity Fair.

- Pogodite ko je rođen 7. januara 2025. Već je pametan, pun zdravlja, ljubavi i poezije. Najveći frajer ikada - napisao je glumac u objavi na društvenoj mreži Instagram gde je objavio lepe vesti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VEENTZ (@vincentcassel)

Paru, koji je u vezi skoro dve godine, je ovo prvo zajedničko dete, dok Kasel ima troje dece iz prethodna dva braka.

Francuski glumac iz braka sa glumicom Monikom Beluči ima dve ćerke, Devu i Leoni, dok sa manekenkom Tinom Kunaki (27) s kojom je u braku bio pet godina ima ćerku Amazoni od koje se razveo pre veze sa Narom.

Oglas
Pošalji komentar
Komentari objavljeni na portalu Novosti.rs ne odražavaju stav vlasnika i uredništva, kao ni korisnika portala. Stavovi objavljeni u tekstovima pojedinih autora takođe nisu nužno ni stavovi redakcije, tako da ne snosimo odgovornost za štetu nastalu drugom korisniku ili trećoj osobi zbog kršenja ovih Uslova i pravila komentarisanja. Svaki prekršaj pravila komentarisanja može rezultirati upozorenjem ili zabranom korišćenja. Administratori i redakcija jedini su ovlašćeni za interpretaciju pravila. - Korisnički nalozi vlasništvo su davaoca usluge i svaka zloupotreba istih je kažnjiva - Korisniku se pristup komentarisanju može onemogućiti i bez prethodnog upozorenja. - Administratori zadržavaju pravo cenzurisanja postova što će biti naznačeno u tim postovima. Strogo su zabranjeni: govor mržnje, uvrede na nacionalnoj, rasnoj ili polnoj osnovi i psovke, direktne pretnje drugim korisnicima, autorima novinarskog teksta i/ili članovima redakcije, postavljanje sadržaja i linkova pornografskog, politički ekstremnog, uvredljivog sadržaja, oglašavanje i postavljanje linkova čija svrha nije davanje dodatanih informacija vezanih za tekst . Strogo je zabranjeno i lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Novosti.rs zadržava pravo da ne odobri komentare koji ne poštuju gore navedene uslove.
Oglas