"SAMO SAM ČOVEK": Selena Gomez posle negativnih komentara o njenom izgledu zablistala na crvenom tepihu

Isidora Čolaković

24. 02. 2025. 000000 11:00

Foto: Profimedia

Selena Gomez privukla je svu pažnju na 31. dodeli SAG nagrada, gde se pojavila u elegantnoj tamnoplavoj haljini sa dubokim izrezom. Od trenutka kada je kročila na crveni tepih, fanovi su primetili da zvezda izgleda vitkije i blistavije nego ikad.

Pevačica i glumica, 32, ponosno je prošetala u podužoj Celine haljini, sa spuštenim rukavima i visokim šlicem, koji su dodatno naglasili njen sofisticirani stil. Stajling je upotpunila sandalama sa tankim kaišićima i diskretnim nakitom, izuzev vereničkog prstena sa markiznim dijamantom koji joj je poklonio Beni Blanko.

Kao kontrast tamnoj haljini, odlučila se za upadljiv crveni karmin i glamuroznu šminku sa bronzerom, rumenilom i crnim ajlajnerom. Dok se okretala prema fotografima, nekoliko njenih tetovaža na leđima bilo je vidljivo, uključujući i frazu "Voli sebe prvo" (napisanu na arapskom), ispod njenog desnog ramena.

Foto: Profimedia

Fanovi su odmah preplavili društvene mreže, hvaleći njen izgled.

„Selena uvek zna kako da zablista na ovakvim događajima,“ napisao je jedan korisnik.
Drugi je dodao: „Oduševljen sam... Izgleda bolje nego ikad!“

Međutim, pojedini komentari na X (bivši Tviter) spekulisali su o njenoj promeni izgleda,sugerišući da je možda koristila Ozempik ili neki drugi način mršavljenja.

Uprkos nagađanjima, Gomez je ranije otvoreno govorila o svom zdravlju. U novembru je otkrila da pati od SIBO-a (sindroma prekomernog rasta bakterija u tankom crevu), što može izazvati nadimanje i varijacije u težini.

Na kritike koje su se pojavile na TikToku, pevačica je odgovorila:

„Ovo me čini bolesnom. Imam SIBO, i on se povremeno pogoršava. Nije me briga što ne izgledam kao čačkalica. To nije moje telo. Kraj priče. Nisam žrtva. Samo sam čovek.“

(Kurir)

 

Pratite nas na INSTAGRAMU i FEJSBUKU