NIJE GA NI POMENULA: Prvo oglašavanje Milice Todorović nakon hapšenja izabranika (FOTO)

Isidora Čolaković

14. 02. 2025. 000000 10:28
NIJE GA NI POMENULA: Prvo oglašavanje Milice Todorović nakon hapšenja izabranika (FOTO)

Foto: ATA images.rs

Pevačica je na svom Instagram nalogu podelila fotografiju devojčice koja učestvuje u hrvatskom takmičenju "The Voice Kids" i zamolila da joj pruže podršku.

"U subotu glasajte za Pretalentovanu Petru", napisala je kratko pevačica.

Podsetimo, verenik pevačice Milice Todorović Mario B. uhapšen je u četvrtak u jednom elitnom naselju u Beogradu. Za nijm je, kako pišu domaći mediji, raspisana Međunarodna poternica Interpola Zagreb, za krivično delo prevare i falsifikovanje KZ Hrvatske, a Milica se sada prvi put nakon toga oglasila.

Foto: Instagram printskrin/milicatodorovicofficial

Podsetimo, Milica Todorović, nedavno je uplovila u emotivnu vezu sa Marom koji je zbog nje često dolazio u srpsku prestonicu.

- Mario je lud za njom, a i ona za njim. Našli su se i čini mi se da će ovaj odnos s vremenom preći u ono pravo. Šta da vam pričam dalje kad je on zbog nje prešao u Beograd da živi. Ne bukvalno, ali ne izbija iz srpske prestonice. Ovde im je jako lepo, Milica je upoznala sve njegove prijatelje, a i on njene. Ne razdvajaju se, on je non-stop kod nje u stanu. Jedino što se ne pojavljuju u javnosti zajedno jer žele da svoju ljubav još uvek kriju. Mario ima uspešan posao u Hrvatskoj i ljude koji rade za njega, a on sve to nadgleda onlajn, a povremeno i ide tamo, kada za to postoje potrebe. Nisu zajedno jedino vikendom, kad Milica ima nastupe - rekao je izvor za domaće medije.

Milica se oglasila za medije preko svog  PR tima. 

- Milica se na ovu temu neće oglašavati, neće davati nikakav komentar - rekli su iz PR tima Milice Todorović.

BONUS VIDEO:

 

Pratite nas na INSTAGRAMU i FEJSBUKU